Janina
| Janina a întrebat:

Era un program, dar nu mai stiu cum se numeste.
Instalat le lasa sa ai acces la computerul celuilalt!

20 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Mai poti folosi Putty sau VNC.

Janina
| Janina explică:

Imi arata ca am 5 raspunsuri dar nu vad niciunul.
ce se intampla?

Janina
| Janina explică:

Va multumesc big grin
vreau sa fac o farsa de 1 aprilie big grin

| AvalohAlyn a răspuns:

Este vorba de Team Wiewer.

Răspuns utilizator avertizat
| madalicious a răspuns:

Cu siguranta programul se numeste TeamViewer, functioneaza cu id si parola[nu de messenger] pentru a avea acces la celalalt computer dar iti trebuie si acordul celuilalt computer, care iti va da parola.
Il poti downloada de aici : http://www.teamviewer.com/index.aspx dar dupa instalare iti arata un formular in care iti cere sa te inregistrezi astfel iti expira perioada in care il poti folosi.

Bafta! :)

| Green a răspuns:

Buna
TeamViewer! Il am si eu big grin

| lilboutique a răspuns:

TeamViewerhappy

| larrii a răspuns:

Team Viewer, cred thinking

| myname1s a răspuns:

Programul cred ca se numeste TeamViewer (http://www.teamviewer.com/download/TeamViewer_Setup.exe)
Ai versiunea 5, ca sa poti intra in pc. ul cuiva in primul rand trebuie sa aveti aceeasti versiune (amandoi 5, amandoi 4, etc, etc) apoi nu e nevoie sa. l instalezi :-j cand te intreaba daca sa. l instalezi ai si optiunea run, u da run;) ca nu e nevoie sa. l instalezi, nu ai de ce :-j si mai departe...cred ca te descurci tu. Daca mai ai nevoie de ajutor da. mi un inbox...

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

TeamViewer, sau pe baza de ip... dar ala ii putin mai complicatwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Team viewer 5 cu acest program intri in pc la cine doresti

| cristiiiiiii a răspuns:

Team wiever

| hehro a răspuns:

Ai aici un soft foarte folosit pentru asa ceva http://heh.ro/? ddf

| Vee a răspuns:

Nu stiu ce program... eu stiu unul Team Viewer...happy ii dai IP si PASS care iti apare acolo si intri in pc la celalalt

| aLinux a răspuns:

Remote administrator, team viewer, remote-rac, vnc

| silvia_6779 a răspuns:

TeamViwer

| liviu81weed a răspuns:

TeamViewer