| rominas a întrebat:

Este adevarat ca a fost respinsa A. C. T. A in urma cu doua ore la Palatul Parlamentului? Care stie vreau un raspuns si dovada daca se poate, un anunt oficial ceva.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu cred ca este adevarat. Tratatul ACTA nici maca n-a intrat in discutia Parlamentului, am verificat pe portalurile Camerei Deputatilor si Senatului si nici nu cred ca va intra inaintea discutarii in Parlamentul European. Numai bine!

| Shaggy02 a răspuns:

Da a fost repsinsa. Uita-te pe site-u protv si te convingi acolo cu mai multe detalii! acum imi dai si mie o fundapuppy dog eyes?