| BezeaToxica a întrebat:

Este adevarat ca Ciudatenii de la disney channel are legatura cu Iluminatii?

Răspuns Câştigător
| popi a răspuns:

Are o treaba cu Iluminati, adica cred ca creatoru Ciudatenilor (Alex Hirsch) este obligata intr-un fel sa-l faca.
De ce :
-intr-un episod Alex Hirsch este pe un monociclu intimp ce jongleaza cu niste mingi si este inconjurat de crocodili, si asta inseamna ca daca nu merge pe monocilclu, moare!
-intr-un alt episod, Alex Hirsch esteun bibelou si langa el este un ceas sub forma de bufnita care se uita la el, si bufnita se crede ca este Zeita Mortii.
-si in plus, Bill Cipher este reprezentat de un triunghi cu ochi, semnul Iluminatii.
Asta cred eu, dar poti sa te uiti la tipul asta https://www.youtube.com/user/Vailskibum94

4 răspunsuri:
| MineIsLikeABridge a răspuns:

Oricum ar fi nu prea poti face nimic, de speculat orice poate, dar de demonstrat mai greu...

| bumtzbumtz a răspuns:

Nu are mai nici-o treaba Iluminati cu Ciudatenii.Cine te-a mintit?

| rimbuiulianamaria a răspuns:

Normal ca nu. Cine ti-o spus asa niste prostii, te-o pus la injcercarewinking funda?

| Valisv_Valisv_1992 a răspuns:

Popi îmi dai și mie poza cu Alex de pe monociclu? Știu Cum arată dar nu o găsesc.