| Idkidk a întrebat:

Vă place,, Ciudăţenii,, de pe Disney Channel?

32 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu.

| Doub a răspuns:

Nu, e o mare porcărie.

| Doub a răspuns:

Sunt super mega oribile
prefer să îmi bag un rinocer în ureche decât să mă uit porcăriile alea

| J0B0MAT a răspuns:

Ăăă, nu.
OMG.Nu îmi plac desenele! Ăsta e semn clar că am îmbătrânit.crying( crying(

| Mayhem666 a răspuns:

Nu! Inainte imi placeau, dar acum nu ma mai uit, ca nu am mai aprins televizorul de cateva luni.

| R0R0 a răspuns:

Nu.
Nu ma uit la desene de cativa ani buni.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Da imi place dar nu stiu cand se mai da la televizor.

| alexandrualind a răspuns:

Nu.

| Staind a răspuns:

Sigur ca desigur ca da de ce nu.
Sau cel putin, il prefer in favoarea serialelor cu oameni a caror voci sunt dublate oribil.
Nu, nu ma uit pe disney, sunt un om matur, stiu ce fac cu viata mea.

| GolopențaAdrian a răspuns:

Nu ma prea uit dar este un serial in care fiecare episod are cate un mister

| JetBlueJet a răspuns:

E printre desenele mele favorite.
Dar are legatura cu iluminati.
Sa te uiti la finalul fiecarui episod sa vezi ca arata timp de 1 secunda (sau chiar mai putin) o poza cu, cate un simbol.
laughing

| MistretulPufos a răspuns:

Da, e singurul serial bun de pe Disney Channel dupa parerea mea big grin

| Idkidk explică (pentru MistretulPufos):

Îmi place Bill. rolling on the floor

| MistretulPufos a răspuns (pentru Idkidk):

Baiatu' Illuminati laughing si mie si unchiul Stan

| Idkidk explică (pentru MistretulPufos):

Mie îmi place cum gândeşte Mabel. Dipper e un stresat, sincer! rolling on the floor)

| MistretulPufos a răspuns (pentru Idkidk):

E un episod in care isi face vreo 4 prietene laughing da Mabel e amuzanta, imi place puloverul ei cu lama laughing

| Idkidk explică (pentru MistretulPufos):

Mie-mi plac jeleurile ei. rolling on the floor
Şi ăla cu luminiţe e tare.
Sau Soos e mişto. Sau în episodu ' ăla când i-a pus luminiţe şi a închis lumina, şi a pornit lanterna. rolling on the floor

| MistretulPufos a răspuns (pentru Idkidk):

laughing da si Soos e tare, intr-un episod zicea Bill ca e cel mai destept laughing

| JustStitch a răspuns:

Nu ma uit la ceva ce nu imi place happy

| Madesz a răspuns:

Da, logic. Mai ales Bill. :3 ^_^

| Florin_Chiba_1988 a răspuns:

No way!

| Florin_Chiba_1988 a răspuns:

No way No way No way!

| IAmTheLegendary a răspuns:

Da! Este cel mai tare desen, dupa Buburuza si Motan Noir tongue Ca si asta e misto XD

| Idkidk explică (pentru IAmTheLegendary):

Miraculos, e cel mai frumos! =))
Hai mă, dar cum nu-şi dau seama că e Marinette? Acelaşi păr, aceiaşi ochi... http://img.lum.dolimg.com/......01c56.jpeg
Sau Adrian şi Motan Noir seamănă leit.

| IAmTheLegendary a răspuns (pentru Idkidk):

Mda, tot la asa ceva m-am gandit si eu. laughing si eu care credeam ca mi-ai raspuns la intrebare sad

| Idkidk explică (pentru IAmTheLegendary):

Da. rolling on the floor

| Catwomen123456 a răspuns:

Preferatul meu

| DavidPines a răspuns:

Normal, este cel mai interesant serial de pe acel canal.
~Pufuleţ

| Idkidk explică (pentru DavidPines):

Da, ai dreptate.
- Eu.

| DavidPines a răspuns (pentru Idkidk):

Admin la pagina "Ciudăţeni" pe FB, nu e degeaba semnătura. :3
~Pufuleţ