| xRobertx a întrebat:

Este buna bicicleta asta? http://www.okazii.ro/......a128939649 am una aproape la fel adica cadru si coarnele am schimbatoare shimano da ating undeva nu stiu dc... o am e 3 sapt suspensiile nu au reglaj....si nu are frane shimano le are de la windzip cu intinzatoare de la jaquere imi puteti spune va rog din ce vam zis daca e buna bicicleta? e de la dhs

1 răspuns:
| Eugen80 a răspuns:

E o porcarie!
Cauta pe OlX o bicla SH pe care o poti testa inainte de cumparare. Verifica sa aiba cel putin echipare Shimano Deore. Altfel mai stranga bani, altfel nu merita. Nu conteaza cum arata daca e grea si cu echipari proaste!