| ██████ 100%LuvPuffy'Ionika! a întrebat:

Este frumos acest vers :::? xoxo, xoxo, xoxo, xoxo, xoxo, xoxo, xoxo
xoxo, xoxo, xoxo, xoxo, xoxo, xoxo, xoxo, xoxo, xoxo, xoxo, xoxo
Nu mai pleca, nu mai zbura…revii in inima mea…. m-am apucat de aripa ta…ca sa pot zbura, sa ajung la vocea ta…acolo undeva…langa inima ta…ca sa-mi poti canta…sa imi alini durerea ce-mi strabate inima…sa nu mai plang din cauza ta…vreau sa-ti ascult vocea…sa-ti sterg lacrima, poate candva ne vom revedea…te voi saruta…te voi mangaia…am sa-ti ascult inima ta…am sa tin palma ta langa inima mea…si nu te voi uita, atunci cand vei dansa magie vei imprastia cu inima ta M=magie, M=mister, M=miracol, M=MICHAE:::
xoxo, xoxo, xoxo, xoxo, xoxo, xoxo, xoxo, xoxo, xoxo, xoxo, xoxo
cine vrea sa fim prieteni adaugati :::
morphine_michael_jackson@rosemj.com
xoxo, xoxo, xoxo, xoxo, xoxo, xoxo, xoxo, xoxo, xoxo, xoxo, xoxo

6 răspunsuri:
| AndutzaAndu a răspuns:

Sund foarte frumose versurile dar ai pus foarte multe "xoxo" big grin.

| Razvan a răspuns:

Tocmai am facut o retino-congestieraised eyebrows

| Ramina a răspuns:

Dragutze versurile love struck Ptr indragostiti love struck

| Ana_6509 a răspuns:

Care ziceai ca e versul?

| fluturas a răspuns:

Phoai ce de xoxo laughing
xoxohee hee imi plac versurile love struck destul de frumoase love struck
xoxobatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

13:38

Ma gandeam asa
Daca ai putea
Ca sa faci rima
Si cu alt final,
Mai putin banal,
Nu de altceva
Dar acel 'a-a'
In inima mea
N-a trezit ceva
Interesant, asa ca, na,
Tu faci ce oi putea,
Dar eu ti-am spus un fapt,
Iti ofer din raft
Un DEX si un sfat,
Hai ca n-am de stat

13:40