| HarleyQuinn a întrebat:

Este sigur să comand prin poșta română? Vreau să-mi cumpăr niște benzi desenate de pe un site (relativ de încredere) care livrează doar prin poștă, nu și prin curier. Voi ați mai comandat așa? A fost totul ok?

3 răspunsuri:
| Eastwood a răspuns:

Este sigur si bun, stai linistit!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Transportul prin Posta Romana este cea mai sigura modalitate! ai dat comanda, astepti sa-ti vina avizul postal si mergi si iti ridici coletul.eu cand cumpar de pe net mereu aleg sa-mi fie trimise prin posta, niciodata nu am avut nemultumiri.

| SnowKat a răspuns:

Consider ca transportul este ok si nu trebuie sa te ingrijorezi. vei vedea ca totul este bine si ca nu ai dat bani pe deageaba tongue