| katalinu26 a întrebat:

Este vreo diferenta mare intre un pistol airsoft de 0.3 J, 180fps pe arc si un pistol pe care il cumperi de la tarabe cu 15 lei?

1 răspuns:
| Florina4you a răspuns:

Da si normal, eu cu o pusca airsogt L96 de280 fps(atat scotea cu arcul cel vechi) spargeam o doza de suc nedesfacuta...deci este o diferenta foarte mare..incerca sa te uiti si la pistoalele pe gaz(CO2) si sa fie preferabil din fier sau aluminiu happy sper ca te'am ajutat big grin