| anonim_4396 a întrebat:

Este vreun hack de bagat credit in BB? (BarnBuddy), mi-ar fi de folos

Răspuns Câştigător
| DizI a răspuns:

Nu prea cred ca este, era inainte smekeria cu tab dar acum nu cred ca mai exista.

3 răspunsuri:
| TrollHeart a răspuns:

Sa stii ca este! Se numeste '' Cheat Engine '' downaldeaza-l de aici http://www.cheatengine.org/downloads.php

| Alexandru_Florin_1998_iUfB a răspuns (pentru TrollHeart):

Si ce face?

| AleXu224 a răspuns (pentru Alexandru_Florin_1998_iUfB):

Cu Cheat engine poti schimba datele unui exe in folosire
Adica :
Te joci nfs si ai sa zicem 20.000 $ in cheat engine selectezi nfsul si dai acolo 20000 si dai first scan apoi in joc cumperi ceva si sa zicem mai ramai cu 13.500 $ atunci dai acolo la cheat engine 13500 si dai next scan si ar trebui sa iti apara acolo chestie cu numerul de l-ai format atuncia dai dubloclick pe el si o sa se duca la o lista jos acolo dai dublu click pe numar si o sa iti apara o chestie in care schimbi acem numar sa zicem ca il schimbi in 110000 atunci la joc nu o sa apara imediat ce l-ai modificat asa ca trebuie sa mai iei ceva pe joc sa zicem de 10.000 $ atunci la bani o sa apara 100.000 $ si asa ai se foloseste cheat engine