| alinmessi10 a întrebat:

Eu joc Fifa... m-am copiat Fifa 11 demo l-am instalat bine tot cand intru imi apare negru ca de obicei cand intru dar mi se scoate si imi apare o casuta cu E0001 pe ea stiti cumva care e problema si cum pot sa o rezolv?

Răspuns Câştigător
| filaret03 a răspuns:

Man poate este de la placa video poate ti prea mica daca tii de 64 de mb sau 32 mb asta e problema iti spun eu ce sa faci daca e asa:
du-te la un magazin de carculatoare si intreaba cat este o placa video de 512 sau 256mb.Placa video de 512 este cam 400lei si aia de 256 cam 150lei sau poate 200lei vezi tu.Bafta!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi apare la fel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumparati sidiul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi apare la fel
nu stiu ce e probabil o eroare

| pwpik a răspuns:

Eu ma gandesc ca ar trebui s il stergi si sa ill copiezi din nou :p