| sincara1 a întrebat:

Eu ma gandesc la un nume de baiat si voi il ghiciti! dau funda la castigator!

Răspuns Câştigător
| iceman12 a răspuns:

Alex sau Florin

15 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Ravecahee hee

| petrica1111 a răspuns:

Costel

| littleangelforever a răspuns:

Andrei?smug

| littleangelforever a răspuns:

Andrei?smug?[sper sa fie asa km am zisblushing]

| Bezea a răspuns:

Cezar.

| ΛᄂΣX a răspuns:

MAi citeste odata regulamentul T PU. NU sunt peremise intrebarile la care trebuie interventia lu' mama omida!

| sincara1 explică (pentru ΛᄂΣX):

Ba satai doar o intrebare ca sa primeasca si altii funda! ce ai patit?

| Laurian1999 a răspuns:

Ce e asta gasca mamei omida nu mai raspundeti la intrebari de genu fratilor, lasati-o deoparte vrea doar sa para mai "interesanta"

| sincara1 explică:

Nimeni pana acum na ghicit!

| sincara1 explică:

Era Alex

| Bambina9000 a răspuns:

David? Alin? Valentin? Alexandru? Tudor? Serban? Stefan? Silviu?

| Tr0113r a răspuns:

Leonida. Sau Nichita.