| andreig a întrebat:

Eu sunt mai deschis la culoarea pielii si vreau sa ma bronzez, cine imi poate recomanda ce sa folosesc cand merg la plaja ca sa ma bronzez mai frumos si mai repede!

5 răspunsuri:
| darkeyes a răspuns:

Pentru un bronz uniform, in primele zile cand te expui la soare te dai cu crema pentru protectie, iar treptat numai cu ulei si inainte si dupa, de preferat de masline.winking O sa te bronzezi frumos, uniform si o sa dureze.
Bye:*

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uleiul de masline.

| Zuuuuz a răspuns:

Eu am folosit mult timp ulei de masline, un bronz extraordinar de frumos, nimic de zis in privinta asta. Dar trebuie sa te gandesti la faptul ca uleiul nu iti ofera protectie deloc.

| SweetPain a răspuns:

Incearca sa folosesti niveea cu caroten...