| DeMentaa a întrebat:

Exisat programe de modifcat poze care sa faca ca poza sa nu mai fie miscata dar sa fie gratis si usor de gasit?

4 răspunsuri:
| babyangel a răspuns:

Nu stiu ce vrei sa spui prin "poza miscata" dar program de edit poze e photoscape.

| Alin_2237 a răspuns:

De modificat sunt PhotoScapes si PhotoShop...
dar pentru a nu fi miscarta nu stii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca exista astfel de programe... poza e miscata din cauza ca asa e facuta cu camere foto...si nu cred ca se poate indrepta big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

PhotoScape nu stiu cat de greu il gasesti, dar e bunwinking daca e ...eu il am. tongue