| Here4u a întrebat:

Cine are programe de modifcat poze? Sau de pus poze in rame, oglinzi, poze, carti, reviste etc. Please funda

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| push2gl a răspuns:

Incearca online aici fara sa mai descarci programe
http://www.photofunia.com/

| xMary a răspuns:

Sunt multe, incearca: PhotoScape, PhotoShop. sau pur si simplu intra pe www.pizap.com [program online de modificat poze]. Sper ca te-am ajutat:-*. Fundaa? :o3

| Andr7687 a răspuns:

Incearca Picassa, Photo Scape(il am eu si e ff bun imi editez pozele cum vreau si le pun si in rame) este si Photo Scape online. Mai e un site tot online www.pizap.com e ff misto. Succes;)

| Biiaancaa a răspuns:

Blingee
Picnik
Pizap
Befunky
ImageChef
Caption
Flickr
Onlinephotodool
Pixer
Funphotobox
Blibs
Sumopaint
Faceinhole
Montafoto
MagoFun
FotoFlexer
BigHugeLabs
Loonapix
MagMyPic
Splashup
Pixlr
Photoshop
Photoscape
PhotoInstrunent
Photoshine
AmazingPhotoEditor
Photobie
Picasa
Photoupz
Sper ca te'am ajutat.
Noroc happy!

| IngerashCuBombonele a răspuns:

Photo scape! este cel mai frumos. eu numai p akesta il folosesc

http://www.photoscape.org/ps/main/download.php
j de aici il dowloadezi. este cel imi misto:D:D

fundita?

Alte răspunsuri
| Gabita_Gabita_1956 a răspuns:

Daniel