| RaVuL a întrebat:

Exista ceva program care sa reduca rezolutia unui videoclip?
adica sa mi-o reduca pentru imi fi compatibil cu telefonul meu

3 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Ultra video converter.

| mixing101 a răspuns:

Da sint multe dar. depinde ce telefon ai tu (adic altele citesc 3gp, mp4 ...etc)
ex: http://www.topvideopro.com/video-ripper/3gp-converter.htm
mai cauta pe google ca sint multe scrie " avi converter to 3gp ...etc"

| gabriel1000 a răspuns:

Da este un program foarte usor de folosit se numeste REAL PLAYER cu acest program poti convertii orce video clip sau chiar filme care convertite vor merge pe telefon.Playerul il poti downloda de pe site-ul SOFTPEDIA cind ai intrat pe site scrii real player sus in search si pe urma ai dai go si primul real player este cel pe care il downlodezi cu acest program poti copia orisicare videoclip de pe you tube foarte simplu. Sper ca am putut fi de un real folos.