| biia_6810 a întrebat:

Exista fantome sau iele? am auzit ca ieleel sunt mirese moarte...

Răspuns Câştigător
| fericitaaaa a răspuns:

Fantome ex uitate la fenomene stranii vinerea pe discovery la 22:00 dar iele nu exista fantomele sunt suflete care sunt trimise de diavol funda?

4 răspunsuri:
| thealchemist a răspuns:

Da, exista amindoua.

| glamour_5213 a răspuns:

Multi iti vor zice ca nu, multi iti vor spune ca exista.
Dar eu cred ca poate exista orice crezi tu cu adevarat ca exista.
Nu stiu daca te ajuta cu ceva, dar cam asa gandesc eu.

| irina_8165 a răspuns:

Exact sunt mirese moarte asta nu stiu sigur dar din auzite am auzit ca exista dar nu iti spun cu siguranta ca asa e big grin

| cupyyyy a răspuns:

Fantomele exista intr'adevar.Dar tie nu iti vor face niciun rau daca nu le 'chemi'.Si nu te mai gandi la lucruri din astea ca nu prea are rost zic eu ^^...Iar ielele sunt legende.