| MiSeSpuneTyna a întrebat:

Voi credeti ca exista iele?

16 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Nu exista decit dinse.Adeca fantome.

| Dumnezău a răspuns:

Da,si eu am cont de 20 de miliarde in Elvetia, si Emma Roberts mi-e nevestica.

| Ecea a răspuns:

Ce e alea?

| MiSeSpuneTyna explică (pentru Ecea):

Un fel de nimfe.

| Ecea a răspuns (pentru MiSeSpuneTyna):

Da da da...acum stiu.un fel de curve.
Da, in mintea oamenilor bolnavi exista.

| IMC90 a răspuns:

Sunt ferm convins. Le-am vazut cand eram fumat

| Holocaust a răspuns:

Da.Aşa crede şi Igrişan: http://youtu.be/rkVh_nEVZzc.După un joint, două...o să le vezi şi tu.

| BlueDog a răspuns:

Da

| MiSeSpuneTyna explică:

Eu nu cred ca exista dar am vrut sa stiu si parerea voastra

| Crazyfish a răspuns:

Da,si inorogi!

| DarkBlood32 a răspuns:

Nu stiu ce sa cred dar cica prietenul varului meu de 13 ani, prietenul lui are tot 13, a vazut pe la 1 noaptea 3 iele care dansau in hora si l-au strigat de 3 ori dar si-a facut cruce. Acele 3 iele se aflau in rascrucea drumului.

| EcstasyW a răspuns:

Ielele se gasesc prin sate la tara. Daca mergi la 12 1 2 3 noaptea pe strada si e un loc mai intunecat te striga de 3 ori daca ii raspunzi ramai mut. le mai vezi dansand hora in jurul fantanilor si se zice ca daca bei dupa ele ramai pocit(adica urat).Ele stau in jurul nucilor. Daca vezi iele si vrei sa scapi de ele tebuie sa te inchini.Cand tu vrei sa te inchini ele te blocheaza si numai poti sa te misti asa ca trebuie sa te inchini cu limba.

| Disstrict a răspuns:

Exista daca esti mic si ai o imaginatie bogata sau daca esti mare si ai o punga de iarba langa tine big grin

| Meridiam1 a răspuns:

Ce-s alea?

| Meridiam1 a răspuns:

Aaaa s-ar putea sa existe sau nu

| Irina_Andreea_1994_RKmI a răspuns:

Da exista unii sateni de la mine au vzut dar cred ca existau inainte pe vremuri cand nu era lumina