| anonim_4396 a întrebat:

Exista in Bucuresti vreun loc din acela cu multe masini de spalat, unde sa iti poti spala rufele conta cost, cum sunt in SUA?

3 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Imi permit sa rad, rolling on the floor, nu numai in SUA, sunt masini de spalat din alea, chiar eu am langa scara o spalatorie de haine si nu stau in SUA. In Bucuresti exista. sa nu zici ca sunt rea iti dau si o adresa : Str. Voronet, Nr. 9, Bl. D5A, Sc. 1, Ap. 2, Bucuresti, sector 3
Telefon/Fax : 031. 100. 21. 21
Mobil : 0724. 661. 906 0724. 661. 906; 0721. 338. 360 0721. 338. 360
Email : office@totalwash.ro

| M.madallina a răspuns:

Nu cred. dar ar fi o idee buna sa avem si noi asa ceva!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Contra cost exista, dar nu masini de spalat ci curatatorii ecologice...
De ce te intereseaza sa speli ca in SUA daca aici ti se permite sa tii o masina de spalat in apartament? In SUA nu ai voie sa tii masina de spalat in apartament, decat daca ai casa, vila, dar la bloc nu. La bloc au spalatorii pe scara blocului.