| Swabia a întrebat:

Exista un program/site sau ceva prin care poti sa aflii daca o persoana ti-a dat ignore?! happy
Mersi!winking

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite aici http://www.TPU.ro/......ore-mersi/ Cauta raspunsul dat de mine... daca nu intelegi ceva trimte-mi mesaj si iti explic :)

6 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu exista asa ceva, insa uite ce trebuie sa faci.Incerci un program sa vezi cine sta pe invizibil. Te uiti in lista ta si daca la tine, respectiva pesroasa nu este pe mess si in programul ala acea persoana este, inseamna ca ti-a dat ignor. happy
Succes!kiss

| Dorinel a răspuns:

Da! Poti sa verifici daca esti online/offline/invisible cu http://www.imvisible.ro/ si daca este online si la tine in lista apare offline poti sa apesi pe IMVironment-->See all imvironments-->Interactive Fun-->Doodle daca ti-a dat ignore o sa scrie incontinuare "waiting for your buddy to load Doodle" si daca te-a bagat pe invisible o sa iti apara sa desenezi.

| Gabry a răspuns:

Www.ascuns.ro
Aici poti vedea cine e pe invizibil.

| snepy a răspuns:

Nu, dar exista programe sa vezi daca este pe invizibil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand il apelezi ai tu spam pe fereastra.

Răspuns utilizator avertizat