| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor le plac baietii cu tenul putin mai inchis la culoare?

8 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Esti ţâgan?

| BiuL a răspuns:

Gusturile nu se discuta. Mie imi plac, dar poate altor fete nu.

| Oliveoo a răspuns:

Mie imi place de un baiat cu tenul inchis la culoare, el e mai slabut asa si nu e nici genul de baiat la care ii poti spune ca e frumos. Oricat de uratel ar fi sau orice culoare ar avea tot o sa il plac deci Mariuse du-te si invita-ti fata in oras!
P.S daca zice ca nu te place inseamna ca nu-i placi ca si persoana nu ca si ten.

| popadrian96 a răspuns:

Nu conteaza culoarea tenului, conteaza caracterul baiatului funda te rog

| alexandra2000ale a răspuns:

De ce nu? Pe mine nu ma deranjeaza... Funda?

| Zoella a răspuns:

Depinde de fată. Acum, majoritatea fetelor se uită la aspectul fizic, nu moral, aşa că...

| stefanii a răspuns:

Da,de ce nu?! Si in plus nu conteaza tenul, ci inima si comportamentul.winking

| Carmenutzzzzzaa a răspuns:

Nu conteaza aspectul exterior ci interiorul.Concluzia este ca nu conteaza culoarea tenului.
Sper ca te-am ajutat!