| sufletdeing3r a întrebat:

Fetelor! Va plac baietii sensibili sau mai putin sensibili? Fundita!

Răspuns Câştigător
| diana26 a răspuns:

Imi plac cei ce stiu sa lupte pentru ceea ce isi propun, si cei care stiu sa ma pretuiasca si sa lupte pentru mine. Deci, in concluzie imi plac cei mai putini sensibili.

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cei mai putin sensibili

| LeMousiqe a răspuns:

Bună!
Mie imi plac cei potriviți deoarece, daca nu e sensibil e mai dur, dacă e sensibil e prea rușinos.
O seară bună să ai!

| LegionarulRoman a răspuns:

Depinde ce intelegi prin sensibil.Sensibil in relatiile cu oamenii(adica observa sufletul oameniilor )?

| LegionarulRoman a răspuns:

Pentru ca o diferenta intre "fatalau" si baiat sensibil.un baiat sensibil poate sa aprecieze frumosul, arta, nu e violent etc.

| BeInnocent a răspuns:

Buna. Evident, un baiat deloc sensibil sau mai putin.De ce? pentru ca : Decat sa il tachinez uneori, si sa puna la suflet si sa nu mai vorbeasca cu mine, nu mai bine ma tachineaza inpoi, zic? Sau sa merg cu el pe strada si sa vada un catelus nemancat si s a inceapa sa planga? no, thanks!

| RememberToSmile a răspuns:

Imi plac cei care au o doza suficienta de sensibilitate si care nu se sfiesc sa o arate atunci cand e momentulhappy

| dudici0 a răspuns:

Intrehee hee nici prea sensibil dar nici prea dur big grin