| jaimess12 a întrebat:

Fibra optica Orange mai ales programele de muzica mtv etc au o interupere la sunet de o farctiune de secunda, oare de unde poate fi?

2 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Pentru a realiza verificari in timp real, te rugam sa soliciti asistenta colegilor nostri de la Serviciul Clienti - 300 (apel gratuit din retea). Din orice alta retea, apelul este tarifat normal si poate fi efectuat la numarul 0374300300 - conform detaliilor pe care le gasesti aici https://www.orange.ro/servicii/serviciul-clienti/

O zi buna,
Orange Helper

| 800 a răspuns:

Suna la relatii cu clienti cel mai bine!