| blueeyes_8136 a întrebat:

Fotball sau Discoteca? Nu accept amandoua! Raspundeti sincerhee hee

Răspuns Câştigător
Stefan
| Stefan a răspuns:

Cred ca cel mai indicat ar fi sa te duci la fotbal, este foarte frumos sa sustii o echipa sa te bucuri cand este invingatoare si trist ca a pierdut.

30 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Discoteca! love struck
Nu imi place fotbalu straight face

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

In discoteca nu intru. Niciodata. Nu imi plac tiganii (acuzati-ma de rasism), muzica tare si fara nicio noima, fitele, fumul de tigara si preturile exagerate.
Fotbalul nu imi place ca e agresiv si eu oricum nu sunt un impatimit al sporturilor...
Daca ar fi sa aleg, as alege totusi fotbalul, in fata blocului ori pe un teren cu prietenii. thinking

| Vizitiul a răspuns:

Discoteca, ne mai distram acum pana suntem tineri :d.

| DarQueen a răspuns:

De acord cu Gregory. la fel zic si eustraight face

| hândel a răspuns:

Nu-mi place fotbalul, dar imi place sa ma distrez, asa ca aleg discoteca, desi as prefera un club. tongue

| Gregory a răspuns:

Salutare! Nici una, nici alta nu imi aduc ceva folositor... doar pierdere de timp...

| Psihoyounger a răspuns:

Discoteca, dar prefer un parc singuratic, seara pe 23, de mana cu persoana iubita love struck

Psihoyounger

| ellene a răspuns:

Fotbal...nu-mi plac deloc discotecile

| Cryssy a răspuns:

Discoteca. love struck

| viatadecacatt a răspuns:

Disco.
"pierdere de timp" cicastraight face. Pai si ce sa faci in weekend de exemplu sa stai in casa? Aia e pierdere de timplaughing)

| madalicious a răspuns:

Discoteca normalbig grinlove struck

| viorel13 a răspuns:

Sunt bata la fotbal asa ca aleg discoteca.

| AleandraIleana98 a răspuns:

Salut eu aleg discoteca pentru ca fotbalul il urasc dar discoteca o iubesc:X

| r8driver a răspuns:

Fotbal...la discoteca nu prea merg, nu-mi place.

| dean a răspuns:

Discoteca, club.

| dean a răspuns:

SoftCristi, deci numai tiganii se duc la discoteca sau club, e tare opinia ta!

| AlecSSyA a răspuns:

Discoteca, clar!

| Supradoza.De.Vise.Interzise a răspuns:

Chiar daca sunt fata prefer fotballul tongue.
Nu ma omor dupa discoteca, prefer sa ma uit la un meci de fotball cu prietenele decat sa ma uit la unii care se inbatawinking.

| alexandra_3253 a răspuns:

Discoteca ca eu-s fatawinking

| nu conteaza_8511 a răspuns:

Nici una nici altahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Disco fratioare ...stii dc pentru ca nimeni nu joak fotbal sambata exact de la 11 noaptea in colo ...atunci cand te duci la disco ...si chiar de nu ar fi asta problema... DISCO ...fotbalul este pentru relaxare... disco ...pentru destrabalare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Discoteca, club..

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deinde de situatie, nu pot sa merg seara(noaptea (cand ii disco) ) l footballl... dar cum nu ma prea pricep la fotbal aleg DISCOTECA... love strucklove strucklove struck distractie la maximlove strucklove strucklove struck

| dragutza a răspuns:

Discoteca love struck adica avand in vedere ca sunt fata nu imi place fotbalul!

| buli a răspuns:

Eu aleg clubul:d.

| GoSsip GiRl a răspuns:

Mi-e una imi place mult fotbalu.
Dar aleg discoteca

| HaRiBoOo a răspuns:

Fotball fotball fotball imi place si discoteca dar mai mult fotballul

| cata22 a răspuns:

Disco:X

| gene a răspuns:

Doar joc la juniori aleg fotbalu