| Ralucka_7047 a întrebat:

Sunt frumoasa? Raspundeti sincer!

17 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Ca berea fara alcool.

| fluturas a răspuns:

Nu

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Bineinteles, nu v-a spus doamna invatatoare ca toti copiii sunt frumosi?happy

| asya a răspuns:

@Diana ti-am dat eu stupid, daca Raluca nu a vrut, pentru ca esti foarte proasta! O zi frumoasa!
Iar pentru Ralucka, cea cu intrebarea, ai face bine sa nu mai pui intrebari de genul acesteia, caci esti luata doar in deradere!

| UNfriendLY a răspuns:

Dupa poza de la avatar, Nu.

| Cretzule a răspuns:

Nu dar esti mica si nu este cazul sa-ti faci griji

| Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu a răspuns:

Alta intrebare mai buna nu puteai sa pui? Dar daca chiar vrei sa iti raspund la intrebare:nu, nu esti deloc frumoasa; mai frumoasa e moarte.Serios!

| TrustMe a răspuns:

Da. esti cea mai frumoasa fiinta de pe pamant. mai frumoasa ca tine nu exista. esti superba, esti perfecta. Nu vreau funda neaparat. oh go on

| sandy a răspuns:

Da. Vrei să fi prietena mea?

| pitesti a răspuns:

Ca un sconcs in calduriwinking

| myxolaryy a răspuns:

Da mie imi pari foarte frumoasa
pastreaza te asa da cati ani ai eu 11 sis din iasi tu?

| Aηηy a răspuns:

Da, asa mi se pare; esti foarte draguta si frumusica foc. tongue sincer.

| dasda a răspuns:

Hmm. Da esti frumusica. Dar cam cati ani ai? 11?

| danutdan96 a răspuns:

Omg fata intreaba daca e frumoasa si "ala" vrei sa fi prietena mea. bv mah ai raspuns sincer laughing) nu te prea vad in poza asta.

| Raluca_1748 a răspuns:

Diana - cu ce drept o jignesti? N-ai stiut ca e imatur sa te legi de aspectul fizic al unei persoane?
Prin intermediul acestei postari ai demonstrat ca esti cu mult sub Ralucka. Ti-as da un stupid, dar nu cred ca merita osteneala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

da dane o poza sa te vedem tongue ...nu nu esti tonguePP

| nilak a răspuns:

laughing forte tare intrebarea pai in poza nu te vezi asa bine da mno presupunb dupa jumatea ppe care o vad ca esti beautiful big grin