| grigor3 a întrebat:

Fratilor,eu fiind un rapidist inrait,macar cu Timisoara sper ca am ramas, dar este aceasta Timisoara din liga 1 echipa originala? sau e o clona? ca nu stiu

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este fosta ACS Recas.

| DabiJaWL a răspuns:

Este o clona, cea adevarata joaca in liga a doua

| AlexSweet01 a răspuns:

Ma bucur ca am dat de un frate rapidist. Despre Poli nu stiu ce sa zic "din cate stiu eu" Poli din liga 1 nu este cea adevarata. Dar nu uita " Poli si Rapid se iubesc la infinit". Apropo Rapid nu a murit, Rapid traieste prin noi, prin suporterii. Asa ca Fortza Rapid, Fortza Vio. Funda?

| grigor3 explică (pentru AlexSweet01):

Nu iti apare in dreapta funda, cum fac sa iti apara? ca iti dau normal, hai Rapid

| DiVaio a răspuns:

Din cate stiu, asta nu e echipa originala..Echipa originala pe care o sustin si fanii e in liga a 2 a.