| TheSoldier a întrebat:

Funda! Am un mouse pe ps2 si din pacate mi s-a rupt firul. Credeti ca as putea unii intr-un fel cablul ca sa poata functiona din nou? Daca da, spune-ti-mi pas cu pas.

2 răspunsuri:
| fuzzer a răspuns:

Nu,e prea complicat, asta daca esti un amator in domeniu, roaga-ti un prieten care se pricepe sa te ajute.

| SuicideSilence a răspuns:

Sigur ca poti face acest lucru. sunt numai 4 fire. fiecare are o culoare diferita. dezizolezi firele la un capat si le cositoresti pe fiecare in parte avand grija ca atunci cand le izolezi sa nu se atinga intre ele. (daca nu ai un pistol de lipit... merge si fara)