| cristina10cris a întrebat:

Funda! As vrea si eu niste bauturi din fructe facute la blender cocktail ceva dar nu vreau de pe net vreau retete de la voi care le-ati incercat si care v-a placut combinatia ceva cu lapte amestecat cu fructe si puse in blender vedeti voi ceva idei?

Răspuns Câştigător
| loorentzoo a răspuns:

2 banane coapte bine, un albus de ou (crud ), doar albusul, un iaur mic de fructe gen capsuni sau ce iti place tie si cam 250 ml lapte poti sa ui mai mult sau mai putin depinde cum vrei sa fie mai gros ca un iaurt sau mai apos si poti adauga si samburi de nuci