| RoxyAngel a întrebat:

Funda! cat costa un abonament la digi tv cu doua receivere?

Răspuns Câştigător
| jadir a răspuns:

Nu este nevoie de doua receivere pentru ca la digi gasesti receiver cu doua cartele pentru 2 televizoara si platesti un singur abonament.

3 răspunsuri:
| angel74dm a răspuns:

24 de lei, pachetul de bază. Dacă vrei HBO, unguri, ştiinţă, etc, plăteşti în plus câţiva lei la fiecare.

Janina
| Janina a răspuns:

Eu cand am fost la ei si am intrebat mi-au zis ca pe langa abonament trebuie sa mai cumpar inca un receiver.

| jadir a răspuns:

Janina nu te contrazic, dar eu am lucrat cu ei si chiar eu am la tara receivere cu 2 cartele si platesc 1 singur abonament.Dar stiu persoane carora li sa spun ca ei nau auzit in viata lor de receivere cu 2 cartele, probabil sunt firme mici care lucreaza in colaborare cu digi si nu isi dau interesu.