| Bogdaaan a întrebat:

[funda] Ce ceas de mana imi recomandati, sa nu fie foarte scump, ce parere aveti despre ceasurile cu led? [doar din Cluj as dori sa cumpar] happy

5 răspunsuri:
| IonutAxi a răspuns:

Du-te la un magazin cu ceasuri, si iti alegi de acolo ce iti place tie!

| Bogdaaan explică (pentru IonutAxi):

Unde este magazin de ceasuri in Cluj [sa fie prin centru]

| SuGeAk a răspuns:

Fara led... se strica repede... ia unu nici scump nici ieftin alea sunt cele mai bune big grin

| Bogdaaan explică (pentru SuGeAk):

Imi poti recomanda un ceas anume, si de unde sa cumpar [in afara de mall si polus] ceva prin centru? aa da si sa fie in cluj!

| SuGeAk a răspuns:

Un ceas simplu cu curea din piele sau metal daca se poate, ca sa reziste. dar te uiti cum e facut, nu conteaza marca... un prieten si-a lual ROLEX si i s-a stricat inaintea mea... deci cauta unu care se te reprezinte laughing atat pretul variaza intre 20-50 de care iti zic, mai sunt unele 10-30 care tin dar au tematica cam naspa.