| dmrtr a întrebat:

Funda!
ce sa aleg Samsung galaxy s advanced sau galaxy ace plus, si de ce?

Răspuns Câştigător
| CristiSeeker a răspuns:

Sunt destul de apropiate ca si calitate, insa eu as alege Galaxy S Advanced. Are display ceva mai bun si spatiu mai mare de stocare(intern). Plus ca, per total, imi pare mai bun, desi se pare ca acumulatorul este putin mai slab decat la celalalt.
Totusi, atentie! Am auzit de multe ori despre Galaxy S-uri sau Ace-uri sau multe alte serii Samsung ca au anumite probleme cu procesorul dupa ceva vreme, in sensul incalzirii exagerate si al lipsei de fiabilitate; sper sa nu fie cazul. Spor!

1 răspuns:
| tedi90 a răspuns:

Samsung galaxy s advanced E mai misto si mai bun, cred.