| Sooorin a întrebat:

FUNDA cine imi da cel mai repede un site de download VALID ( adica sa apas pe download si sa mi se descarce, nu alte porcarii ) pentru driverul asta audio ATI RV620-HIGH DEFINITION AUDIO CONTROLLER

Răspuns Câştigător
| florin1979 a răspuns:

Spune exact ce placa de baza ai si ce placa video ai. asa te pot ajuta. dar exact, modelele exacte. sau da add la id mess sprintaroiuflorin sa vorbim mai detaliat. tongue

| Sooorin explică (pentru florin1979):

Placa video : ATI Radeon HD 3450 series 512 mb ( code name RV620 ) ATI RADEON HD 3450/4230/4250 (RV620 LE )
placa de baza :Gygabite Technology model G31M-S2L PCI- EXPRESS

2 răspunsuri:
| sliferTM a răspuns:

Eu zic sati instalezi everest
si dai la audio si dau de scrool pana jos si acolo itit apare download te va duce pe un site de unde vei lua driverul dorit