| ρυƒυℓєтє a întrebat:

Funda! De ce nu imi merge digi sport?straight face mi se incarca pana la 100 si ramane imaginea neagra. Am incercat pe toate site-urile si la fel, chiar si cu sopcast. va rog ajutati-ma, vreau sa vad meciul straight face

Răspuns Câştigător
| WeaponGirl a răspuns:

Uite inta aici tot ie: http://www.programe-tv.eu/digi-sport mie imi merge

4 răspunsuri:
| WeaponGirl a răspuns:

Ce browser folosesti? Majoritatea programelor se deschid cu sopcast, iar sopcastul merge numai cu Internet Explorar

| ρυƒυℓєтє explică (pentru WeaponGirl):

Internet Explorer folosesc. dar nu e vb de asta, pana acum imi mergea straight face acum, nu!

| WeaponGirl a răspuns (pentru ρυƒυℓєтє):

Uite inta aici tot ie: http://www.programe-tv.eu/digi-sport mie imi merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai Windows XP instaleaza windows media player 10, sau instaleaza vlc si instaleaza aplicatia de pe programe-tv.eu

| Loka a răspuns:

Asa imi mergea si mie si am urmat instructiunile>ia vezi daca iti instalezi ilivid cum merge?