| deutzik34 a întrebat:

Funda! Ma puteti ajuta cu un link de unde pot sa descarc PAINT? Versiunea de pe calculatorul meu este foarte veche si o vreau si eu pe cea noua! Dau Funda! Mersi!

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Presupun ca ai XP. Paint din Windows este al sistemului de operare. Nu poti sa-l schimbi, sau sa-l inlocuiesti. Vrei altul mai nou, instalezi W7.

2 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Pai este o versiune noua de paint (Paint.NET) care nu este de la Microsoft insa are multe in plus fata de Paint-ul traditional. il gasesti aici http://www.getpaint.net/download.html