| mihaela_3119 a întrebat:

FUNDA progarmul movie maker se poate trimite pe mess? va rog raspuns urgent

Răspuns Câştigător
| lallalle a răspuns:

Buna:*

daca te referi la programul acela cu care faci clip din poze...
acela il are toate windows-urile happy

funda?

4 răspunsuri:
| Ballet a răspuns:

Da, se poate trimite si pe Mess.

| sixtythree a răspuns:

Buna! Uite mai simplu! Pe mess nu cred ca merg fisiere mari. Intra pe transfer.ro, scrii adresa "cui vrei sa trimiti" scrii si "de la cine" tot adresa (de e-mail normal sau alta) dai click unde scrie "fisier". incarci fisierul si-l trimiti adica "upload" da nu inainte sa dai pe "verificare". Sau daca programul ocupa mai putin de 25MB il poti trimite pe mail. Baftabig grin

| Razvannn6 a răspuns:

Movie Maker il are or ce PC pentru ca e bagat in windows

| CherryGirl67 a răspuns:

Nuhappy
din cate stiu si am auzit nu se poate trimitehappy