| KirstenM a întrebat:

Funda.Salut,am un Samsung wave525 si vreau sa instalez skype pe el. cum pot? de unde sa escarc programa... please, asept raspunsuri! :* mersi

3 răspunsuri:
| EkaBuBu a răspuns:

Dap daca nu ti-l da din prima in meniuhappy Il descarci tuhappy
Bafta

| LoveForYou000 a răspuns:

De pe magazin play

| xXLegendaryyXx a răspuns:

Salut.
Am cautat pe net si am aflat ca pentru sisteme de operare bada, cum are wave, nu exista skype. Uite link mai informeaza-te si tu daca eu gresesc:
http://community.skype.com/t5/Other-devices/Bada-OS/td-p/78376

Daca exista cumva si gresesc, ar trebui sa gasesti pe "Samsung Apps"