| SiderS a întrebat:

Funda! Salut TPU, imi puteti spune si mie unde pot gasi poza de la profilul skype? Odata ce am "pus-o" pe skype am sters-o din calculator si acum nu stiu cum sa o gasesc. Am cautat si unde este instalat skype-ul si nu este. Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| BeardedSamurai a răspuns:

Apasa pe butonul de start si acolo ''search'' langa shut down, cauta acolo, daca nu se gaseste si ai cautat corect numele pozei atunci nu se afla in calculator.
Sa ai o zi placuta!

1 răspuns:
| AlexDFY a răspuns:

Intra pe skype, undeva la profil, dai,, schimba poza,, si o sa iti apara pozele precedente.