| eXcisioN a întrebat:

|funda| + |VoT| Mi-am cumparat un mouse Pleomax si cand misc un pic de el se misca incet, cand misc mai tare se misca foarte tare. nu stiu ce sa fac ca nu pot sa ma joc nimic. Nu pot face nimic cu el, nu stiu ce pana mea are. Nici vechi nu e ca am dat 40 lei pe el. Cine ma poate ajuta?!

Răspuns Câştigător
| roormaf12 a răspuns:

Poi cauta la proprietati si mouse si aloco gasesti cat de repede sa mearga, sper ca te-am ajutat.

3 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Mouse-ul a venit cu ceva CD in cutie? Daca da, incearca sa instalezi driver-ul de pe CD.

| Windswept a răspuns:

Daca ai stii cat am dat pe al meu.in fine.Seteaza asta de aici:Start-->Settings-->Control Pannel-->Mouse.Si de acolo setezi ce vrei tu legat de mouse.

| hesoyam_5200 a răspuns:

Depinde ce pentium ai ca daca e mai vechi mousul nu o sa mearga prea bine pentru ca e mai inalt sa zic asa cu in nivel sau doua mai mare