| kTERINCA a întrebat:

FUNDA!love struck Salut, nu stiu ce mi-am facut la aimp, nu se mai redau melodiile in ordine, adica incepe melodia 1, iar dupa ce se termina incepe a 2-a, acum incepe o melodie, si sare la alta melodie, cum pot sa fac sa fie normal?

Răspuns Câştigător
| PlumaDeCondor a răspuns:

Ai dai Shuffle tracks, sau ma rog, "amesteca piesele"( daca il ai in romana ). Trebuie sa ai un butonas pe acolo cu doua sageti, o rotita sau niste linii verticale, apesi pe el si revine playlistul la normal. il gasesti deasupra de butoanele pentru play/pause.