| structura a întrebat:

Salut, de ceva vreme yt imi reda automat melodiile, adica dupa ce se termina o melodie incepe alta dar fara sa dau eu play si nici nu am facut vreo lista de preferinte sau ceva...nici macar nu am cont pe yt,cum scot functia aia ca sa nu mai mearga melodiile una dupa alta, funda

Răspuns Câştigător
| Darkkhan a răspuns:

Acea 'funcție' este un playlist făcut de canalul de YouTube pe care este postată melodia.Din câte știu eu nu ai acum să schimbi acel lucru.Nu la toate melodiile este câte un playlist de genul, doar la unele..Probabil la ce ai ascultat tu era acel gen de playlist care redă melodiile din el fară să apeși măcar play sau ceva. Sper că te-am lămuritwinking.

| structura explică (pentru Darkkhan):

Da ai dreptate, mersi

1 răspuns: