| Aleeeeeeee a întrebat:

Funditaa love struck stiti vreau site, forum sau blog cu articole nu conteaza vechi sau noi din Bravo girl big grin? inafra de bravonet.ro pentru ca acolo nu gasesc articolele intregi sad multumesc anticipat kiss

2 răspunsuri:
| AlexSadik a răspuns:

Pai Bravo girl

| Tsunade_9947 a răspuns:

Din Bravo Girl nu stiu, dar uite un forum foarte nou aparut: http://anime-fic.forumgratuit.ro/
Nu are inca useri, deci ai putea fi primul. Si, poti sa iti scrii propriul tau fic. Daca vrei si alt site, mai poti cauta Animezup