| qweasdzxc a întrebat:

Unde pot vedea si eu revista Bravo Girl nr. 7? Vreau sa stiu daca merita sa o cumpar. Stiti vreun site, ceva? Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| ♥.Sagemix a răspuns:

Nu stiu daca e vreun site tongue sau ceva de genu'. dar revista e simpatica. Adica, eu zic ca pentru 2 lei, chiar merge tongue.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Revistele Bravo si Bravo Girl se pot vedea chiar pe site-ul cu acelasi nume :
http://bravonet.ro/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa stii ca revista bravo girl se gaseste pe la toate magazinele de ziare, costa 2 lei si da chiar merita sa o cumperi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, sigur : Brovonet.ro. Poti alege si postere si daca nu iti plac trimite-mi-le mie!