| OtraGheaLa a întrebat:

Hai noroc.Este greu ca muncitor la vulcanizare? Ce trebuie sa stii? Care este criteriul de baza

Răspuns Câştigător
| FageAndrei a răspuns:

Cand vine vorba de ce trebuie sa stii nu e mare lucru. Normal te invata tot ce trebuie sa stii acolo. Tu trebuie sa fi doar pus pe treaba si bineinteles sa iti placa. Asta conteaza in ori ce domeniu ai lucra

6 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Munca grea si mizerabila.

Răspuns utilizator avertizat
| untu a răspuns (pentru Popescu_Eugen_1964):

Nici o munca nu e mizerabila!

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru untu):

Nu e. Poate nu ma pricep eu.

| untu a răspuns (pentru Popescu_Eugen_1964):

Atunci intreaba pe un angajat de la un service de vulcanizare cum este munca!

| FageAndrei a răspuns:

Depinde foarte tare de cum e vulcanizarea. Adica e la un service cat de cat sau in garaj la cineva? laughing)
Daca locul e calumea ( ai unelte bune, aparate si conditile locului sunt ok, eu zic ca esti golden.
Adica nu te omori cu lucrul daca ai echipament calumea.
Daca nu ai toate astea, e munca grea si mizerabila, cum zice Eugen.

| FageAndrei a răspuns (pentru FageAndrei):

Cand vine vorba de ce trebuie sa stii nu e mare lucru. Normal te invata tot ce trebuie sa stii acolo. Tu trebuie sa fi doar pus pe treaba si bineinteles sa iti placa. Asta conteaza in ori ce domeniu ai lucra