| Andr3y25 a întrebat:

Hei! Am laptop Toshiba satelite L750. procesor Intel 5 2.4 ghz, 4 gb ram si placa video Intel(R) HD Graphics Family. Intrebare mea este daca am placa video integrata sau dedicata...La dedicate memory imi scrie doar 64 mb din 1, 2gb.M-am uitat prin bios si nu am gasit vreun tab pentru marirea placii video.La dxdiag imi scrie DAC Type :Internal. (sa inteleg ca e integrata?)
Modelul biosului este Insyde H2O.Tocmai mi-am descarcat assassin creed 3. si toate sunt bune doar placa video este mica.

Răspuns Câştigător
| hp8510p a răspuns:

Este integrata