| Greetsiel a întrebat:

Hei. Am nevoie de ajutor. Cand imi deschid calculatorul imi apare ceva despre baterie Toshiba si scrie " replace your hard disk... etc, press F1 to continue ". Dupa ce il deschid se blocheaza si trebuie sa astept in jur de 5 - 10 minute. ( din cauza asta stau cu pc-ul in stand by ). Ce pot face?

5 răspunsuri:
| simsminionselenaarianasubway1234 a răspuns:

Nu ma am cu clc sau lep dar cu tel da

| Sh_Atat_Andrei_1999 a răspuns:

Replace your hard disk = Reintrodu hard disku-l, hardul nu este introdus, scoate-l si reintrodul din nou

| matrix100 a răspuns (pentru simsminionselenaarianasubway1234):

Binenteles funda happy

| gelu1970 a răspuns:

Spune ca hdd trebuie inlocuit cu unul nou. probabil ca ai dat cu pumnul in laptop, sau l-ai scapat fie si de la o inaltime foarte mica. exista posibilitatea de o eroare a hdd. eu as merge pe ultima.