| Luci88 a întrebat:

de ce cand deschid laptop apare: Smart Failure predicted on Hard Disk 0:st959etc. warning Immediately back-up your data and replace your hard disk drive. A failure may be imminent. Press F1 to Continue. Si dau F1 si se incarca windowsu, si apare din nou aceiasi treaba. Ce poate sa aiba? Se mai poate repara? Funda si Vot:* va multumesc la totikiss multa sanatatekiss

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Salvezi foarte urgent tot ce ai pe el important, asta daca nu ai facut-o deja, dupa care il duci in service pentru inlocuit hardul. Cu foarte mult noroc, posibil sa izolezi bad-urile de pe hardul pe care il ai acum, insa doar ii vei prelungi agonia.

| Luci88 explică (pentru KodrutZ):

Dar cum sa scot? daca nu se deschide? Cum sa il deschid? Daca el da restart continu. Funda

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,hardul tau e pe cale sa dea eroare fatala, deci scoate tot de pe el, intr-un stick sau cd-uri si cumperi alt hard.

| Luci88 explică (pentru anonim_4396):

Cum sa salvez? Daca nu il pot deschide? Ce sa fac ca sa salvez ce am pe el? Pup