| anamaria12345655anamaria a întrebat:

Hei! Am o dilema.
Trec în clasa a 9-a, iar pentru înscrierea la liceu trebuie sa prezint acel dosar, la care trebuie sa adaug copie după buletin, certificat, cerere de inscriere etc. Intrebariel mele sunt :copiile de buletin și certificat trebuie legalizate la notariat? SI cererea de înscriere la liceu ti-o oferă liceul la care ai intrat?

1 răspuns:
| Meow230 a răspuns:

La mine nu a trebuit legalizat. Iar cererea de inscriere la liceu ti-o ofera scoala unde ai facut 1-8