| Diamondsz a întrebat:

Hei.
Am o mare problema. Telefonul meu, Samsung Galaxy A8 nu se incarca..Nu stiu care este problema pentru ca atunci cand l-am cumparat, era ultimul din stoc si ma gandesc ca are niste defecte.
Mentionez ca nu e prima oara cand nu se incarca.Nu stiu ce sa mai fac.
Un ajutor, va rog.

Răspuns Câştigător
| Betty12345678 a răspuns:

Incearca mai multe cabluri usb, daca nu merge nici cum inseamna ca trebuie schimbata mufa, am patit si eu asta s l-am trimis in service.

2 răspunsuri:
| Andersen2k18 a răspuns:

Trebuie sa-ti repare mufa de la incarcare, asa te duci cu garantia un service, si in maximum 1-2 saptamani doua ti-l repara.

| GangstaRap2Pac a răspuns:

Ai garantie la el? Daca da, du-l la magazinul de unde il ai.

Incearca sa apesi mai tare cablul.