| CRISELA a întrebat:

Hei`. am si eu o problema cu telefonul mobil. mi s`a descarcat bateria. l`am bagat la incarcat. l`am aprins am vorbit la el in jur de 5 min. apoi l`am lasat la incarcat s`a stins dintr`o data. si cand l`am aprins mi-a aparut NOKIA. si restul alb`. a stat asa km 10 min dupa se stingea. straight face O parere?happy dau funda! mersi

Răspuns Câştigător
| stweety10 a răspuns:

Da, s`ar putea sa fie si de la soft, am avut si eu un Samsung caruia ii ramanea ecranul alb, am fost cu el si mi-a zis ca e de la soft, daca e un Nokia scump o sa te coste destul de mult zic eu.

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| stweety10 a răspuns:

Lasa`l pana maine la incarcat sa vezi daca isi revine.

| Patty99 a răspuns:

Poate nu l.ai lasat bine la inkarkat mai baga odata firul, scoate.i bateria si bag-o inapoi apoi reaprindel...sigur v.a trebuie sa mearga...[funda?batting eyelashes]

| 17RauL17 a răspuns:

Adio baterie tongue trebuie` sa iti iei alta cred big grin

| CRISELA explică:

Deci. nu e de la baterie, bateria. ciupeste daca pui limba putin pe ea. imi pare ca e de la soft. l`am lasat. de la 9 pana acum.sad si acum nici nu se mai aprinde.

| gabri3llaa a răspuns:

E de la banda.