| Mădălina_Istrate_1995 a întrebat:

Hei buna! Am o masina de spalat whirpool AWO/D 3100 si se aprinde ledul service.Este ceva ce as putea eu sa i fac? Sau singura solutie e sa chem un specialist? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Cel mai bine este sa chemi un specialist.
Ledul acela de service de care ne spui este precum modul "check engine" la autoturisme, doar un specialist va sti sa-l interpreteze si sa repare.
Cauta inainte de toate in manualul masinii daca pe display iti afiseaza vreo eroare, daca nu du-o la reparat.