| Andrei_Cacina_1990 a întrebat:

Hei buna cu ceva timp i-am dat parola la facebook cuiva iar apoi am schimbat parola iar lui ia ramas parola pastrata in browser cu ajutorul butonului keep log in si poate intra in contul meu cum as putea sa fac sa se deconecteze?

Răspuns Câştigător
| CameliaS a răspuns:

Bună! Din păcate nu ai cum, va trebui să accesezi calculatorul lui, însă, cred că dacă ţi-ai schimbat parola, nu mai poate intra deoarece parola cu care în mod normal trebuia să se logheze nu corespunde cu cea de acum. O seară bună!

3 răspunsuri:
| addy1999 a răspuns:

Daca va logati amandoi in acelasi timp va va aparea un test despre tine si va trebui sa dai nr tsu acolo.ei iti trimit un mesaj cu un cod.il bagi acolo unde trebuie si gata

| Iulia_Andrada_1990 a răspuns:

Ia incearca sa blochezi facebookul, si lasa-l blocat vreo 2 3 zile.Asa persoana respectiva va incerca sa intre si ii va da eroare, il va deconecta automat. Iar dupa aceea nu o sa mai poate intra! Nu stiu daca functioneaza pentru ca nu am incercat, dar cred ca merge. Bafta

| Mihaitzu_Mihai_1994 a răspuns:

Pai intri pe profilul tau de facebook si dai acolo optiunea Setarile Contului, iti vor aparea acolo mai multe detalii cum sa procedezi.